O nas - Radca prawny Zawiercie

O nas - Radca prawny Zawiercie

Kancelarię założył i prowadzi Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Kancelaria świadczy usługi za pośrednictwem adwokatów, radców prawnych i prawników działających w kraju u zagranicą

Radca Prawny Grzegorz Ledwoń ukończył studia prawnicze na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od wielu lat pomaga klientom indywidualnym i firmom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych. Współpracuje z adwokatami i radcami prawnymi działającymi zarówno na terytorium kraju jak również za granicą.

Prawnik Zawiercie (od autora).

Sprawy każdego klienta są indywidualnie traktowane oraz dokładnie analizowane. Powierzając sprawę mojej kancelarii masz pewność stałego kontaktu przez cały okres współpracy. Świadczenie pomocy prawnej jest zarówno moją pracą ale też i pasją. Warunki współpracy są ustalane indywidualnie z uwagi na różny charakter każdej sprawy. Adwokaci i radcowie prawni, a także inni prawnicy współpracujący z kancelarią to specjaliści w różnych dziedzinach i gałęziach prawa, a wspólnie wykorzystywana wiedza i doświadczenie pozwalają na rzetelne poprowadzenie każdej, nawet trudnej i zawiłej sprawy.
Zapraszam do współpracy.


Zaufali nam już